HCR - ILLUMINATI ๑۩۞۩๑ILLUMINATI๑۩۞۩๑
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

TOPIC: INTREBARI SI RASPUNSURI (DEZVOLTARE ORASE, CERCETARE, ARMATE, etc)

3 participanți

In jos

TOPIC: INTREBARI SI RASPUNSURI (DEZVOLTARE ORASE, CERCETARE, ARMATE, etc) Empty TOPIC: INTREBARI SI RASPUNSURI (DEZVOLTARE ORASE, CERCETARE, ARMATE, etc)

Mesaj Scris de naga Joi Apr 27, 2017 11:25 am

farao
naga
naga
Administrator
Administrator

Mesaje : 19
Data de inscriere : 20/04/2017

Sus In jos

TOPIC: INTREBARI SI RASPUNSURI (DEZVOLTARE ORASE, CERCETARE, ARMATE, etc) Empty Re: TOPIC: INTREBARI SI RASPUNSURI (DEZVOLTARE ORASE, CERCETARE, ARMATE, etc)

Mesaj Scris de marius.ciltea Joi Apr 27, 2017 5:12 pm

Salut. Maine dim o sa imi fac si eu al doilea oras. Ce ar trebuie sa iau in calcul? Aveti recomandari?

marius.ciltea

Mesaje : 3
Data de inscriere : 24/04/2017

Sus In jos

TOPIC: INTREBARI SI RASPUNSURI (DEZVOLTARE ORASE, CERCETARE, ARMATE, etc) Empty Re: TOPIC: INTREBARI SI RASPUNSURI (DEZVOLTARE ORASE, CERCETARE, ARMATE, etc)

Mesaj Scris de Moarteak Dum Apr 30, 2017 8:27 am

Daca trimit trupele la un coleg in Tambo pot ataca de acolo ??

@Marius eu mi-am facut al doilea oras intr-o zona unde aveam mai multi colegi, am intrebat la lider unde e gasca mai exact Very Happy

Moarteak

Mesaje : 2
Data de inscriere : 21/04/2017

Sus In jos

TOPIC: INTREBARI SI RASPUNSURI (DEZVOLTARE ORASE, CERCETARE, ARMATE, etc) Empty Re: TOPIC: INTREBARI SI RASPUNSURI (DEZVOLTARE ORASE, CERCETARE, ARMATE, etc)

Mesaj Scris de naga Dum Apr 30, 2017 11:17 am

nu merge sa ataci de acolo....acolo o bagi sa apara aliatu efectiv vezi ca este un tutorial bagat pe forum de mine cu asa ceva, in tambo iti poti baga armata si o poti pune in asa fel sa o rechemi tu singur cand doresti dar daca cel la care ai armata este atacat trupele tale il vor apara pe el si vor fii si pierderi chiar daca sunt in tambo bagati
naga
naga
Administrator
Administrator

Mesaje : 19
Data de inscriere : 20/04/2017

Sus In jos

TOPIC: INTREBARI SI RASPUNSURI (DEZVOLTARE ORASE, CERCETARE, ARMATE, etc) Empty Re: TOPIC: INTREBARI SI RASPUNSURI (DEZVOLTARE ORASE, CERCETARE, ARMATE, etc)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum